Kuchyňské linky

TRUHLÁŘSTVÍ STENA s.r.o.


Výroba kuchyňských linek

Fotogalerie - kuchyňské linkyU nás si můžete vybrat kuchyňské linky z vysoce odolných, zdravotně nezávadných lamino materiálů od firem Egger a KronoSpan, osazených značkovým kováním Blum, Hettich, Wireli, které z našich kuchyní dělají nadstandardní výrobky s dlouhodobou životností. Při návrhu kuchyňské linky je třeba zvážit správnou vyhovující výšku a rozvržení pracovní plochy. Pohodlí a přehlednost ve Vaší kuchyni Vám zajistíme osazením tlumenými dojezdy u šuplíků. Daná dvířka i korpusy vyrábíme v různých výškách i šířkách bez příplatku za atyp. U nás si můžete vybrat spotřebiče od firem Beko, Mora, Gorenje, Electrolux, Bosch, Philco, Whirpool či Siemens.

Kuchyňské linky z lamino desek

Kuchyňské linky z lamino desek jsou variantou, kdy 100% sladíte vnitřní provedení skříněk (korpus), tak i dvířka do jednoho odstínu. Veškeré viditelné části dvířek a korpusů jsou olepeny ABS hranou. Dnes je na trhu obrovský výběr lamino desek s věrohodným dekorem dřeva, vysokého lesku a unibarev.

Kuchyňské linky s fóliovanými dvířky

Kuchyňské linky osazeny fóliovanými dvířky jsou variantou, kdy si můžete vybrat hladké provedení dvířek, různé tvary a fólii z mnoha dřevodekorů, unibarev a vysokého lesku. Jako výrobci těchto dvířek Vám zaručíme brzké dodání, kvalitu a servis.

Naši nabídku tvarů a dekorů si můžete prohlédnout zde.

ukázky námi vyrobených kuchyňských linek