Výroba dvířek

TRUHLÁŘSTVÍ STENA s.r.o.


Výroba foliovaných dvířek

Náše výrobní haly Jako jedna z mála firem v České republice vlastníme CNC frézu Biesse Rover A a membránový lis OMC. Díky těmto strojům realizujeme foliovaná dvířka na kuchyňské linky a ostatní interiérový nábytek pro koncového zákazníka i truhlářské firmy. Naše dvířka jsou vyrobena z kvalitního MDF materiálu od výrobce Egger. Na vyfrézované dvířko aplikujeme zdravotně nezávadné lepidlo a nalisujeme fólii od renomovaného výrobce Renolit. Nabízíme přes 60 druhů frézování od klasických, tradičních či rustikálních až po poslední trendy. Na Vámi vybraný tvar nalisujeme fólií z naší aktuální nabídky. Nabízíme přes 80 druhů fólií od dřevodekorů, unibarev, matů až po vysoké lesky. Naši aktuální nabídku si můžete prohlédnout zde, nebo ji můžete stáhnout ve formě pdf. Soubor s dvířky a objednávkový formulář najdete v záložce ke stažení.


Velkou výhodou u naší firmy je, že můžete objednat libovolné množství dvířek v libovolném rozměru a to bez příplatku za atyp jako u konkurenčních firem.

Standartní síla použité MDF desky je 18 mm. Na požádání lze zakázku vyrobit z MDF o síle 16 mm.

Při objednání je důležité vždy uvést výšku a šířku (tak, jak skutečně bude dvířko osazeno) a dále je třeba uvést směr let pro správné nalisování fólie na dvířko.

Maximální velikost foliovaného dvířka je 2150 x 850 mm.

Rozměry výplní (rámečky)
Získáte odečtení 102 mm od vnějších rozměrů dvířek. Pouze u tvarů 005, 202 a 211 se odečítá 122 mm. Rozměr je včetně 2mm vůle. Veškeré rámečky jsou vyrobeny na sílu výplně 4 mm.

Mříže
Většinu dvířek lze objednat i v podobě mříží. U výšky 574 – 701 jsou 4 otvory a u výšky 702 – 1194 je 6 otvorů.

Věncové lišty, barové rampy a stolové desky vyrábíme z MDF o síle 30mm. Věncové lišty jsou vyráběny v hrubých délkách z nichž vyjde čistá délka 2000 mm a 2200 mm.

Vyfrézujeme libovolný otvor pro osazení vestavného madla. Ukázka u tvaru 601.

Dvířka pro koncového zákazníka připravíme včetně odvrtání pantů.

Veškerý vzorkový materiál a ceník obdržíte po osobní dohodě.


Výrobní prostory v Drahobuzi
Kuchyňské studio v Litoměřicích