O nás

TRUHLÁŘSTVÍ STENA s.r.o.


zakázkové truhlářství v Drahobuzi

Náše výrobní halyNaše rodinná firma TRUHLÁŘSTVÍ STENA s.r.o. sídlící v Ústeckém kraji, byla založena v květnu r. 1991 jako zakázkové truhlářství se zaměřením na vybavení kanceláří, prodejen, restaurací, penzionů, lékáren...

V současné době, dle poptávky zákazníků, převážnou částí naší produkce je výroba kuchyňských linek, vestavných skříní, vybavení pokojíčků, obývacích pokojů, ložnicí a jiného bytového nábytku vč. koupelen. Samozřejmě vše na míru. Kvalitní nábytek je dodáván ve velmi krátké době s odbornou montáží na místě určení. S našimi dlouholetými zaměstnanci nabízíme vysokou profesionalitu v truhlářské oblasti. Za ta léta jsme se vzdělávali v oboru a investovali do moderních technologií, které nám pomáhají k dokonalosti a jedinečnosti výrobku.

Výhodou pořízení nábytku u českého výrobce oproti dovozovému nábytku v demontu je jistota kvality, výroba na míru a servis. Nábytek vyrábíme ze zdravotně nezávadných lamino desek od firem Egger a Kronospan.

Jako jedna z mála firem vlastníme CNC frézu a membránový lis. Díky těmto strojům realizujeme kuchyňská a nábytková dvířka na zakázku pro koncového zákazníka i pro truhlářské firmy. Nabízíme přes 60 druhů frézování a přes 80 druhů dekorů od klasických, tradičních či rustikálních až po poslední trendy.

Dále můžeme nabídnout zakázkové frézování (např. rámečky na sklo, zrcadlo nebo vitráž, desky na stůl) a olepení nábytkových hran na stroji s předfrézem a rožkováním.

Naše kuchyňské studio v Litoměřicích

Kuchyňské studio v LitoměřicíchNavštivte nás ve studiu v Litoměřicích. Podle Vašich představ a zkušené rady tamního odborníka Vám ZDARMA, na počkání zrealizujeme 3D návrh a ZDARMA u Vás zaměříme. K dekorům na nábytek či na pracovní desky, které můžou být i z přírodních mareriálů (kámen, dřevo), si zde můžete vybrat z mnoha druhů dřezů a baterií - např. od firem Blanco, Franke, Sinks, spotřebičů - např. od firem Beko, Mora, Gorenje, Electrolux, Bosch, Philco, Whirpool či Siemens a kování - např. od firem Blum či Hettich. Velmi si zakládáme na úzké spolupráci s koncovým klientem. Neváhejte a kontaktujte nás.


Plně si uvědomujeme, že základním pilířem stability a prosperity naší firmy je spokojený zákazník. Zakázky, které tuto spokojenost přináší si můžete prohlédnout na fotografiích.

Výrobní prostory v Drahobuzi
Kuchyňské studio v Litoměřicích